czwartek, 3 sierpnia 2017

Recenzja Kolastyna Luxury Bronze balsam brązujący do ciała jasna karnacja.

Wygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła została wzbogacona o szybko działający kompleks brązujący skórę. Balsam stopniowo tworzy długotrwałą i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu produktu. Gdy skóra zyskuje piękny koloryt, formuła jednocześnie zapewnia jej odpowiednią pielęgnację:
- Masło kakaowe i masło shea - odżywiają i wygładzają skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszeniem
- Olej z orzecha włoskiego - nadaje skórze delikatny odcień opalenizny
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów

Niby jest lato, ale słońca brak. Co za tym idzie opalenizna na naszym ciele nie pojawi się wcale lub będzie bardzo słaba. Również opalanie nie jest zdrowe dla naszej skóry. Dlatego producenci kosmetyków wymyślili samoopalacze lub balsamy brązujące. Dziś opowiem o produkcje Kolastyny Luxury Bronze balsam brązujący.
Wybrałam ten do jasnej karnacji. Konsystencja jest standardowego balsamu a kolor jest biały. Nakładając go na skórę nie widzimy gdzie już nałożyliśmy a gdzie jeszcze nie. Jednak jest to delikatny produkt i nie zostawia smug (nie wiem jak jest z ciemniejszym odcieniem). Zapach jest delikatny, nie wyczuwalny na skórze. Wchłania się bardzo wolno, nawet po 15-20 minutach jest wyczuwalny na ciele. Po jego aplikacji trzeba dokładnie umyć ręce w innym wypadku między palcami następnego dnia pojawią się  pomarańczowe plamy. Efekt opalenizny pojawia się po kilku godzinach a utrzymuje się do mycia. Przy kostkach jak i nadgarstkach tworzy nineestetyczne plamy. 
Balsam ten będzie dobry jeśli chcemy uzyskać delikatną opaleniznę na jeden dzień/wieczór. Stosowany nawet codziennie nie daje żadnych efektów. Liczyłam na chociaż delikatny efekt, jednak muszę szukać innego produktu. 
Dostępny jest w Rossmannie jak również w większości supermarketów za cenę ok 10 zł. 
A ty opalasz się czy stosujesz samoopalacz?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger