czwartek, 27 lipca 2017

Recenzja HOT EYES STEAM

Poznaj rozgrzewającą maskę na oczy HOT EYES STEAM! To innowacyjna maseczka, która już po kilku minutach przynosi ulgę zmęczonym oczom oraz je odpręża! Aktualnie żyjemy na wysokich obrotach. Praca na etacie, hobby, sport, zajęcia dodatkowe oraz życie rodzinne sprawiają, że często jesteśmy zmęczeni! Jednak warto zawsze dobrze wyglądać! Jest wiele przyczyn, które przyczyniają się do zmęczenia oczu. Zaliczamy do nich zbyt krótki sen, niewłaściwe oświetlenie, długotrwałe przebywanie na słońcu, wielogodzinne patrzenie w monitor komputera, telewizora i smartfonu, suche powietrze czy złe oświetlenie. Dlaczego konsumenci na całym świecie pokochali relaksującą maskę na oczy Hot Eyes Steam? Ponieważ ten genialny gadżet kosmetyczny stworzony przez IVY GmbH doskonale odpręża i relaksuje oczy w kilkanaście minut!
Dzięki portalowi ambasadorka-kosmetyczna.pl miała możliwość przetestowania rozgrzewającą opaskę na oczy. Jak zwykle opis jest zniewalający i  bardzo zachęcający do kupna. Jeśli ktoś zamiast 8 godzin przespał 6 lub jeszcze mniej i widać to po oczach proszę bardzo ten produkt jest dla niego idealny. Natomiast jeśli regularnie śpimy mało HOT EYES STEAM w niczym nie pomoże. 
Po wyjęciu z opakowania ukazuje się nam opaska, która swoim wyglądem przypomina różową podpaskę. Czekamy chwilę zanim się nagrzeje (do ok 40 C) i zakładamy na oczy. Ciepło jest wyczuwalne, ale nie do niezniesienia. Przez 10 minut wyglądamy głupio z "podpaską" na oczach, ale potem jest wow. A tak na prawdę lepszy efekt dadzą kostki lodu. Na moich oczach się nic nie zmieniło. No, może trochę, ale oczekiwałam więcej. Zwłaszcza, że wszystkie recenzje jakie do tej pory czytałam były same achy i ochy. A może moim oczom już nic nie pomoże i zawsze będą wyglądały na zmęczone?   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger