poniedziałek, 17 lipca 2017

Recenzja AA Ideal Tone Foudation


Podkład Ideal Tone Foundation perfekcyjnie dopasowuje się do naturalnego odcienia cery, tworząc piękny i nieskazitelny makijaż.
Zapewnia idealne krycie przez 16h oraz komfortowe nawilżenie.

Jest to pierwszy produkt firmy AA jaki używałam. Moje opinia jest neutralna, nic mnie nie zaskoczyło ani pozytywnie ani negatywnie. 
Podkład dostępny jest w aż 6 odcieniach, więc każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie (choć pewnie znajdą się wyjątki). Opakowanie jest małe i poręczne. Podkład jest wyciskany, co niestety przy końcówce produktu nie jest zbyt proste. Konsystencja jest lejąca, ale na twarzy nie rozprowadza się łatwo. Czasem zostawia smugi, głównie przy nakładaniu pędzlem. Krycie ma (bardzo) słabe.
 Na twarzy nie zostawia maski, ani nie zmienia koloru. Jednak nie dostosowuje się do koloru skóry. Wykończenie jest satynowe. Dla osób aktywnych nie będzie idealny. Nawet zwykłe podbiegnięcie do autobusu sprawia, że twarz dość mocno się świeci. Utrzymuje się średni, na pewno nie 16 godzin. Jeśli chcemy wykonać wieczorowy makijaż nie sprawdzi się, chyba, że go dość mocno przypudrujemy.

Jaka jest wasza ulubiona firma kosmetyczna?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger