poniedziałek, 12 czerwca 2017

Isana serum przeciw wypryskom.

Osoby z niedoskonałościami szukają sposobów na pozbycie ich. Jest mnóstwo domowych sposobów, ale w większości przypadków są one mało skuteczne. Najlepszy sposobem jest wizyta u dermatologa co skutkuje wydaniem kilku stówek w aptece. Przedstawiam Wam tani i sprawdzony produkt na pozbycie się delikatnych zmian na naszej twarzy. 


Cena jest największym plusem produkty o jakim mowa, czyli Isana serum przeciw wypryskom - ok 12 zł, do kupienia oczywiście w Rossmannie. Opakowanie zawiera pompkę, więc jest bardzo higieniczne i proste w użyciu.


Konsystencja jest lekka oraz szybko się wchłania. Jedna pompka w zupełności wystarczy na pokrycie całej brody. Po chwili możemy nałożyć codzienny krem nawilżający.

Nie znam się na składach, ale alkohol na drugim miejscu nie jest najlepszym pomysłem (chyba?). Natomiast następnie znajdziemy prawie same oleje oraz inne dobre składniki.

Serum stosowałam dwa razy dzienne. Większość wyprysków oraz przebarwień powoli zaczynały znikać. Natomiast serum nie sprawiło, że nowe krosty nie pojawiały się. Wręcz przeciwnie było ich znacznie więcej i ich pozbycie się nie było już takie łatwe. Skutkiem tego jest ponowna wizyta u lekarza i przyjmowanie leków.

Podsumowując serum nie złe, ale tylko i wyłącznie dla pozbycia się przebarwień. Ani nie niweluje obecnych krost, a tym bardziej nie zapobiega nowym. Jego cena jest zachęcająca. Jest produkt dobry dla osób które trądzik mają już za sobą i  zmagają się z przebarwieniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger