środa, 18 stycznia 2017

Paleta do konturowania Wibo.


 Wszyscy uwielbiamy produkty 3w1. Są prostsze w użyciu i nasze portfele je również lubią. Dziś o Wibo 3 steps to Perfect contour palette, czyli bronzer, róż, rozświetlacz.
Opakowanie jest poręczne i łatwe w użyciu. Ma duże lusterko w którym bez problemu wykonamy lub poprawimy makijaż nawet w bardzo trudnych warunkach. Oczywiście są też minusy - na opakowaniu zostają odciski i bardzo trudno je usunąć.
W opakowaniu znajdziemy bronzer o matowym wykończeniu. Odcień jest dość jasny, więc nie zrobimy sobie krzywdy a osoby o ciemniejszej karnacji lub nawet średniej nie będą z niego zadowolone. Pigmentacja jest bardzo dobra, aczkolwiek nabierając go z opakowania osypuje się i brudzi lusterko oraz rozświetlacz.
Róż z drobinkami o kolorze idealnym dla blondynek. Jest delikatny i w porównaniu z bronzerem nie osypuje się.
Rozświetlacz dopiero przy 2 warstwach daje porzadany efekt.

Wszystkie produkty utrzymują się cały dzień jeśli nałożymy je na puder lub podkład o matowym wykończeniu. Natomiast jeśli nałożymy je na podkład o mokrym wykończeniu np kremie bb przy każdym dotknięcie twarzy zniknie z niej.
Podsumowując produkt jest dobry dla osób początkujących w konturowaniu oraz dla bladych cer. Cena jest niska więc opakowanie nie jest najlepszej jakości. Jeśli ktoś nie lubi podróbek lub produktów mocna inspirowanych innymi nie jest to produkt dla niego.

4 komentarze:

  1. Jakoś nie przekonuje mnie do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tą paletkę, jak za tą cenę to myślę, że jest ok :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Róż jest śliczny. Ale rozświetlacz i bronzer mam, więc nie widzę sensu w powielaniu produktów, skoro wiem, że sięgała będę tylko po jeden ;) Ale planuję zapolować na róż z Wibo Ecstasy :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger