środa, 11 stycznia 2017

Eveline Super Match Full hd podkład.


Czy idealny podkład istnieje? Ja go jeszcze nie znalazłam. Każdy ma jakieś wady. Dziś o kolejnej próbie znalezienia podkładu tego jedynego.
Eveline Super Match Full hd w odcieniu 62 dostępny w Rossmannach oraz wszędzie indziej gdzie znajduje się szafa Eveline.
Jest to jedyna marka, która na opakowaniu podaje powyższe informacje w sposób bardzo czytelny.
Efekt półmatowy - zgadzam się z tym. Bez problemu możemy zapomnieć o pudrze.
Trwałość do 16 h - również się zgadzam. Jest bardzo trwały. Po całym dniu ciągle jest na twarzy a nawet dobrze wygląda.
Krycie mocne - nie zgadzam się.
Po prawej bez podkładu, środek 1 warstwa, po lewo 2 warstwy. Jak widać krycie jest wręcz małe. Albo moja cera jest zbyt problemowa. Aczkolwiek inne podkłady dużo lepiej sobie radzą ( nawet krem bb z Garniera ).
Konsystencja średnia - zgadzam się. Nie jest gęsty, ale też nie spływa. Jednak strasznie ciemnieje i robi się pomarańczowy.
Po nałożenie przez chwilę czuć to na twarzy. Jest to uczucie chwilowe. W ciągu dnia jest nie wyczuwalny i niewidoczny ( chyba że nałożymy 2 warstwy ). Przed nałożeniem lepiej dobrze nawilżyć cera, bo produkt podkreśla suche skorki oraz zmarszczki. Nie wymaga poprawek oraz cera nie świeci się. Robiąc demakijaż mogą być problemy. Nie każdy produkt poradzi sobie z nim.
Podsumowując nie jest to zły podkład, ale tylko dla osób o ładnej cerze i jasnej - gama kolorystyczna jest uboga ( jak u większości podkładów ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger