niedziela, 27 listopada 2016

Najlepsze konto za 0 zł.

Posiadanie konta w banku w dzisiejszych czasach to podstawa. Na rynku jest dostępnych wiele, ale jak wybrać najlepsze?  Dziś przedstawię Ci najlepsze konto. Nest Bank to bank w którym mam obecnie konto i jestem z niego w 100% zadowolona.
Jakie są jego zalety? Brak opłat za prowadzenie konta, za kartę. Za nic nie płacę. Wypłata z bankomatów w całej Polsce również za darmo.
Jest to nowy bank na rynku, mało osób go zna, ale jest godny polecenia zwłaszcza osoba młodym, studiującym lub uczącym się. Na koncie można mieć zero i nie ma żadnych konsekwencji ( wiem sama tak miała przez pierwszy miesiąc). Aplikacja mobilna działa na androidzie jak i ios. Jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Szybko można zrobić przelew ( za darmo) jak sprawdzić stan konta.
Dostępne jest tez konto dla firm. Jest również darmowe i polecane głownie na początek działalności.
Założenie konta jest bardzo proste. Wystarczy złożyć wniosek przez internet i czekać na kuriera. Następnie podpisujemy umowę, loguje się na swoje konto i gotowe. Nic trudnego, nie trzeba czekać wielu godzin kolejce, wypełniać stosu dokumentów.
Wpłaty za 0 zl w wplatomatach Euronet.
Jeśli jesteś młody i nie wiesz jakie konto wybrać, wybierz to konto. Jeśli masz dość opłat za konto czy kartę również wybierz to konto i przekonaj się jak to jest mieć prawdziwe konto za zero.

2 komentarze:

  1. Wolę swoje konto, które mam od lat.. i też nie mam opłat ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger