wtorek, 23 lutego 2016

Recenzja tonik Head & Shoulders

Jeśli mas cienkie włosy pozbawione objętości możesz stosować szampony lub odżywki na dodanie objętości. Jednak one nie zawsze działają. Możesz spróbować toniku Head&Shoulders.
Dostępny jest w Rossmannie za cenę około 20 zł. 

 Tonik nadający supergęstość Thick & Strong zawiera zaawansowany kompleks Triple Active, który sprawia, że włosy nabierają objętości i stają się bardziej odporne. Produkt należy stosować na suche albo wilgotne włosy przed rozpoczęciem codziennej stylizacji. Zawiera niezwykłe połączenie dwóch witamin: B5, znanej z właściwości łagodzących i nawilżających oraz B3, która pomaga wzmacniać funkcje ochronne skóry. Zastosowana formuła dla pięknych, gęstych i mocnych włosów została skomponowana przez ekspertów w taki sposób, żeby wzmacniać od wewnątrz każde włókno włosa. Dzięki kuracji także skóra głowy jest chroniona i staje się bardziej odporna na podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznym

Do codziennego stosowania na mokre lub suche włosy. Kilka  pompek rozprowadzić na skórze głowy i wmasować. Pierwsze co czujemy to zapach alkoholu, ale o dziwo nie wysuszył mojej skóry głowy. Zapach ten jest odczuwalny nawet do godziny po zastosowaniu. Jednak sprawia,  że włosy podnosiły się lekko u nasady. Efekt utrzymuję się kilka godzin. Rano wychodzę mam piękne włosy, wracając mam siano i tak okropnie wyglądające włosy, że nadają się do ponownego mycia. Niestety nie nadaje się do stosowania na co dzień.. Może gdy wychodzimy na  2-3 godziny i chcemy mieć super fryzurę będzie idealny, nic po za tym.
Moja ocena 2/5 

1 komentarz:

  1. Pierwsze słyszę o toniku do włosów, ale u mnie się nie sprawdzi, bo mam i tak dużo włosów, więcej mi ich nie potrzeba :)
    Pozdrawiam, marciik.blog.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger