niedziela, 22 listopada 2015

Podkład Eveline Ideal Cover full HD

Podkład Eveline Ideal Cover full HD


 Od producenta:
Długotrwały, matująco-kryjący podkład błyskawicznie dostosowuje się do odcienia skóry i nadaje jej perfekcyjny wygląd do 16h. Satynowa konsystencja ułatwia aplikacje i pozwala stopniowo tonowanie od zmatowienia po pełne krycie. Innowacyjną trwałość zapewnia zastosowanie inteligentnych pigmentów matujących Hitech Stay-on Colour Pigments. Wzbogacony o kompleks mineralny Ultra-Matt 16h dodatkowo zmniejsza widoczność porów, wygładza i sprawia, że makijaż jest praktycznie niewyczuwalny na twarzy.


  • Pojemność standardowa 30 ml
  • Cena około 23 zł
  • Dostępność w szafach Eveline np Rossmann
  • Konsystencja lekko płynna

  Na chwilę obecną jest moim ulubionym podkładem. Jak obiecuje producent jest długotrwały (ja makijaż robię o 5 rano a zmywam o 20 co daje 15 godzin) wytrzymuje cały dzień przy minimalnych poprawkach. Mam najjaśniejszy odcień czyli 201 ivory, na razie jest idealny, jednak w zimę może być lekko za ciemny. Opakowanie estetyczne, z pompka  dozującą idealna ilość podkładu.
Podkład nie jest widoczny na twarzy jednocześnie sprawiając, że w dotyku twarz staje się bardzo gładka (aż chce jej się dotykach cały czas). Mat nie jest pełny, ale nawet mi się to podoba. Krycie jest jak za tą cenę oraz że jest to półka drogeryjna jest bardzo dobre.
Bez podkładu
1 warstwa podkładu
2 warstwy podkładu
Jak widać na zdjęciach 1 warstwa jest wystarczająca na co dzień, 2 natomiast na imprezę lub inne wyjście gdzie potrzebujemy dobrego krycia. 
zmywanie bez najmniejszego problemu. Nie zatyka porów anie nie podkreśla suchych skórek.

Moja ocena 5/5
1 komentarz:

  1. bardzo ciekawy podkład :) dla mnie był by zbyt mocny :))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger