poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Recenzja Opalescence Whitening Toothpaste Sensitivity Relief Wybielająca Pasta Do Nadwrażliwych Zębów Cool Mint

Pasta OPALESCENCE SENSITIVE Relief doskonale podtrzymuje efekt profesjonalnego zabiegu wybielania zębów oraz chroni je przed bólem związanym z nadwrażliwością zębową. Pasty Opalescence usuwają osady w sposób enzymatyczny dzięki czemu są w pełni bezpieczne, nie podrażniają dziąseł jak również mogą być stosowane przez osoby z wrażliwymi zębami.
Duża zawartość fluoru, 1100ppm, chroni zęby przed próchnicą. Dzięki swojemu świeżemu smakowi i wyjątkowemu składowi, pasta zapewnia szybkie uwalnianie fluoru oraz jego maksymalne przyswajanie przez szkliwo, a jednocześnie usuwa powierzchowne przebarwienia przy możliwie najmniejszej abrazyjności.
Pasta OPALESCENCE SENSITIVE Relief pozostawia świeży miętowy smak w ustach i jest najlepszym sposobem do podtrzymania efektów wybielania zębów.
Sposób użycia:
Pasta jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci powyżej 2 lat. Zęby należy szczotkować po każdym posiłku lub nie mniej niż 2 razy dziennie. Dzieci poniżej 6 roku życia powinny myć zęby pod nadzorem rodziców aby zminimalizować jej połykanie.
UWAGA! Podobnie jak inne pasty zawierające fluor, przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci!
Pojemność: 28,35g

Pasta kupiona jako gadżet, tylko wyłącznie dla testów. Nie wierzyłam w jej właściwości wybielające. Spektakularnych efektów nie ma. Zauważam lekkie wybielenie o 1 ton może 0,5.  Opakowanie jest małe i wystarczy na tydzień codziennego dwukrotnego mycia zębów.  Kolor jest niebieski, smak ma delikatny miętowy. Jak dla mnie nie oczyszcza zębów tak jakbym chciała. Po kilku godzinach, zazwyczaj koło południa mam uczucie nieświeżość w zębach.  Przy myciu nie pienie się a wręcz rozwadnia. Nie wiem skąd tak dobre opinie na jej temat na wizażu (tam chyba wszystkie produkty maja super opinie). Jak dla mnie wszystkie inne pasty, nawet te najtańsze są lepsze. Oczywiście jeśli ktoś wybielał zęby i chce podtrzymać taki efekt może spróbować.
Jest to dobra alternatywa na wyjazdy. Jej cena wynosi 13 zł bez grosza a pojemność to niecałe 30 ml. Dla mnie jej wartość jest nie adekwatna do pojemności, wydajności jak i tego co robi na  zębach.
     

1 komentarz:

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger