poniedziałek, 10 lipca 2017

Ulubieńcy czerwca 2017

Początek wakacji, ale pogoda nie jest sprzyjającą wyjazdom. Bardzo tęsknię za upałami. Dziś spóźnione ulubieńcy jeszcze nie wakacyjnego miesiąca, czyli czerwca.

  • Podkład AA Ideal Tone - co prawda krycie średnie, ale konsystencja dobra na ciepłą (nie upalną) pogodę. Wykończenie niestety nie jest matowe, ale jest tani, wszędzie dostępny. Recenzja wkrótce.
  • Semilac Tutti Frutti - Dla mnie idealna czerwień. A jak Semilac to dobre krycie, trwałość aż do zmycia. W moim przypadku nawet miesiąc.
  • Loton olejek - przez przypadek byłam w Rossmannie i go kupiłam. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie jak i negatywnie. Dla włosów kompletny niewypał, ale do ciała nie potrzeba nic więcej oprócz niego.
  • Isana szampon z minerałami z morza martwego - uwielbiam tę markę. A szampon dość dobrze oczyszcza skórę głowy. Ma delikatny nie przeszkadzający zapach i jest bardzo ale bardzo wydajny.
To koniec moich ulubieńcy. Na razie kończę swoje zapasy kosmetyczny i zamierzam zrobić duże zamówienie w sklepie internetowym(prawdopodobnie kosmetykizameryki), ale jeśli polecasz jakiś inny to napisz w komentarzu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger