poniedziałek, 19 czerwca 2017

Lovely kredka do brwi brows cerator pencil.


Wodoodporna kredka do stylizacji brwi. Dzięki niej nadasz odpowiedni kolor i kształt brwiom. Innowacyjna płaska końcówka sztyftu sprawi, że idealnie wymodelujesz ich kształt. Gwarancja trwałości, dzięki wodoodpornej formule.
Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.

Jest to pierwsza kredka do brwi, która mam i nie muszę temperować. Konsystencja jest bardzo miękka i łatwo ją złamać. Końcówka jest ścięta pod kątem, nie miała szans jej spróbować, bo dość szybko się złamała. Mam ciemniejszy odcień mimo, że nie jestem posiadaczką czarnych brwi. Odcień jest ciemnobrązowy, choć w niektórym świetle wygląda na czarny. Według opisu producenta kredka powinna być wodoodporna.I tylko według niego. Aczkolwiek nie spodziewałam się tego za cenę 9 zł. Pomimo to utrzymuje się dobrze. Bez problemu wytrzyma cały dzień. Odcień brałam "na oko", ale myślę że dość dobrze współgra z moimi naturalnymi  brwiami. 


Wygląda naturalnie, wiele osób nie zauważyła że mam pomalowane brwi. Odkąd zaczęłam malować brwi a było to niedawno, nie wyobrażam sobie wyjść bez ich zaznaczenia. Na chwilę obecną nie znalazłam idealnego produktu, choć ta kredka z Lovely jest dobra, ale nie idealna i dalej będę testować inne produkty.

1 komentarz:

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger