czwartek, 27 kwietnia 2017

Mycie włosów odżywką?Znalezione obrazy dla zapytania włosy

Odżywkę stosuję się po umyciu włosów w celu polepszenia ich kondycji, nawilżenia, wygładzenia. Jednak bez problemu możemy nią również umyć włosy. Jest to idealny sposób na wygładzenie oraz zapobieganie puszeniu się w ciągu dnia.

Czy każda odżywka się nada?
Nie, w jej składzie nie powinny znaleźć się lub być na jak niższej pozycji wszelkiego rodzaju oleje oraz substancje trudne do zmycia np. silikony. Powinna zawierać łagodne detergenty. Idealne to Isana, Garnier Fructis Color Resist.

Jak wykonać?
Dokładnie tak samo jak zawsze, z jednym wyjątkiem. Zamiast szamponu nałóż odżywkę, delikatnie masuj. Piany nie szukaj, nie pojawi się. Co nie oznacza, że włosy nie umyją się. Poczekaj kilka minut zanim dokładnie spłuczesz. Musisz zrobić to bardzo dokładnie i użyć więcej wody niż normalnie. Na skórze głowy nie może pozostać jakikolwiek ślad po odżywce.

Jakie są efekty?
Przede wszystkim włosy nie puszą się. Dodatkowo wyglądają na zdrowsze, nabierają zdrowego połysku. Stają się również miększe w dotyku.

Końcowa rada.
To że efekty mycia włosów odżywką spodobały Ci się, nie oznacza to, że możesz zapomnieć o szamponie. Nic bardziej mylnego. Raz na jakiś czas warto uczyć szampony (raz na tydzień\dwa).

Myłaś kiedyś włosy odżywką? Jeśli tak pochwał się swoimi przemyśleniami w komentarzach.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger