środa, 28 grudnia 2016

Ulubieńcy grudnia.

Jak to mówią święta, święta i po świętach a za pasem Nowy rok. Mam nadzieję że wszyscy najedzeni, ale nie przejedzeni i gotowi na imprezę sylwestrową. O moich postanowienia noworocznych będzie następny post, a dziś ulubieńcy grudnia.

  • Podkład Eveline super match hd. Bardzo dobre krycie, utrzymuje się na twarzy cały dzień a jednocześnie jest nie widoczny. Wydajny do tego stopni ze moja twarz zbladła i niestety jest zbyt ciemny (2 miesiace)
  • Bell pomadka matowa. Niestety już niedostępna w sprzedaży, a wielka szkoda. Na zapach/smak czekoladowy. Na ustach jest do 4-5h.
  • Peeling Perfecta. Cena bardzo zachęca do zakupu. Wtstarcz na kilka użyć. Dobrze oczyszcza twarz. Idealny po nieprzespanej nocy.
  • Chusteczki do demakijażu Bebeauty. 25 szt za 3 zł to cena wręcz idealna. Bardzo dobrze usuwają makijaż nawet ten trudny do zmycia. Więcej o nich już niedługo na moim blogu.
To już wszyscy ulubieńcy. A na koniec chcę Wam życzyć udanego sylwestra i żeby ten nowy 2017 roku był bardziej udany od poprzedniego.

3 komentarze:

  1. Miałam jedynie chusteczki do demakijażu, ale to jednak nie dla mnie ;) Produkt sam w sobie dobry, ale wolę płyny micelarne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super Match jest super wydajny to fakt! :) Do tego HD!:) Życzymy Ci by w Nowym Roku nasze produkty również były ulubieńcami w Twojej kosmetyczce. :*

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger