niedziela, 6 listopada 2016

Jaki peeling wybrać?

Peeling usuwa martwy naskórek. Na rynku możemy spotkać wiele rodzajów. Każdy jest przeznaczony do innych partii ciała. Który jest najlepszy?

Peeling gruboziarnisty. Przeznaczony do grubszej skóry czyli nóg głównie ud - regularnie stosowane pomagają w walce z cellulitem. Można go stosować również na kolana i łokcie. Usuwa martwy naskórek oraz pobudza skórę do produkcji nowego. Skóra jest doskonale oczyszczona. Nie powinno się to stosować częściej niż 2 razy w tygodniu.

Peeling enzymatyczny. Przeznaczony głównie do twarzy, jednak można spotkać również do ciała. Nakładamy na skórę i zostawiamy na kilka minut a zawarte w nim enzymy usuwają martwy naskórek. Stosujemy to również 2 razy w tygodniu.

Peeling myjący. Można go stosować co drugi dzień zamiast produktu do mycia twarzy. Dzięki niemu nasza skóra nabiera blasku, znikają drobne przebarwienia. Jest idealny dla osób stosujących samoopalacze.

Zalety stosowania peelingu
-wygładza skórę
-poprawia proces odnowy komórkowej
-usuwa nadmiar żebym
-zmniejsza widoczność porów
-kosmetyki wchłaniają się lepiej

5 komentarzy:

  1. ja bez peelingów ostrych nie wyobrażam sobie żywota:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam peelingi. Te ziarniste używam do ciała, enzymatyczny do twarzy, chyba, że mam gorszy dzień i chce porządnie złuszczyć twarz wtedy nakładam delikatnie peelieng drobroziarnisty :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam sie peelingować. Korzystam z różnych. ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger