środa, 14 września 2016

Polskie marki kosmetyczne.

Jest wiele marek oferujących kosmetyki. Jednak jako Polacy powinniśmy wspierać te rodzime. Jest ich dużo, a ich produkty są bardzo dobre i w niczym nie różnią się od tych zagranicznych. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą tych firm, gdyż są warte uwagi i nie są zbyt drogie.

Bandi cosmetics.
Firma działa od 1986 r. W swojej ofercie ma głownie kosmetyki profesjonalne. Produkty jakie oferuje to głownie pielęgnacji twarzy i ciała. Ich kosmetyki można znaleźć w drogerii Hebe jak i na stronie internetowej.

Bell.
Jedna z tańszych marek kosmetyków kolorowych. Jest znane nie tylko w Polsce, ale i w Francji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Grecji, Rosji, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Białorusi, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Islandii, Pakistanie, Azerbejdżanie, RPA oraz Bliskim Wschódzie. Produkty do kupienie na stronie internetowej jak w Biedronce.

Bielenda. 
Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała głownie naturalne. Jest również Bielenda Profesional dla salonów kosmetycznych. W swojej ofercie posiada również kosmetyki do makijażu. Jest dostępna w np. w Rossmannie.

Eveline.
Tą firmę powinna znać każda kobieta, która choć troszkę interesuję się kosmetykami. Jest dostępna wszędzie i za bardzo małe pieniądze. Jest dostępna w ponad 90 krajach i w planach ma dalsze rozszerzanie swojej działalności.

Wibo (Lovely).
Również bardzo tania marka, głownie kolorówka dostępna w Rossmannie. Cieszy się ogromną popularnością głownie wśród młodszych dziewczyn zaczynających  swoją przygodę z makijażem.

Yasumi.
Dość młoda marka, działająca od 2003 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała jak i masażu i zabiegach spa. Posiada ponad 100 swoich gabinetów kosmetycznych, w który są wykonywane podstawowe zabiegi.

To oczywiście nie wszystkie marki. wybrała te bardziej znane i godne polecenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger