środa, 9 marca 2016

Kanały na YouTube.

Zapraszam Was na kolejne 5 kanałów n a YouTube, które oglądam chętnie i bardzo serdecznie Wam polecam.
Kanał prowadzony przez mamę dwójki wspaniałych dziewczynek. Starsza lubi razem z mamą pokazywać swoje rzeczy w filmach. We vlogach pokazuje jak można wszystko zorganizować. Gdy obejrzę ich film mam energię na cały dzień.

Kolejny kanał rodzinny godny polecenia. Prowadzony przez Marka, Dorotę i dwójkę dzieci Maxa i Gabrysia. Mieszkają w Anglii, bardzo często podróżują do egzotycznych krajów np. Indii. Swoje vlogi dodają codziennie od ponad 1000 dni.

Każdy kto interesuje się makijażem na pewno zna maxineczkę. Przepiękne makijaże, duża wiedza o kosmetykach. Jedna z najpopularniejszych osób z działu Beauty na polskim YouTube.

Nie tylko mężczyźnie interesują się motoryzacją. Na kanale filmy w bardzo przystępny sposób i w łatwym języku ukazują wszystko co wiązane jest z motoryzacją, nie ma tematu na który moto doradca nie chciałby powiedzieć. Są to zarówno porady dot. prowadzenia samochodu jak i przepisów prawnych.

Jeden z pierwszych kanałów jaki zaczęłam oglądać. Marta przeszła bardzo dużą metamorfozę. Ma idealną figurę oraz cerę. Jej stylizacje są idealne a montaż perfekcyjny. 

Poprzednie części klik klik klik klik 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger