piątek, 26 lutego 2016

Recenzja Affinimat 02 light porcelainAffinimat to podkład o dobrym kryciu. Dostępny jest w szafach Maybelline za cenę około 20 zł. 
Według producent i nazwy wykończenie powinno być matowe, ale czy jest?   Niekoniecznie, chwile po nałożeniu mat jest i to nawet mocny, ale po kilku godzinach znika. 
Opakowanie to estetyczna czarna tubka o pojemności standardowej czyli 30 ml. Konsystencja jest bardzo wodnista, a zapach... czuć mocno alkohol. Co wiążę za sobą mocne przesuszenie twarzy. 
Krycie ma dobre, ale nie najlepsze. Utrzymuje się na twarzy kilka godzin, mat do 2 godzin. 1 warstwę stosuję na co dzień, daje zadowalające krycie. 2 warstwy nie nakładam, jednak nie daje dużo mocniejszego krycia, więc nie potrzeba obciążać skóry. Pod podkład trzeba nałożyć mocno nawilżający krem, inaczej pojawią się suche skórki. Ze zmywaniem nie ma problemu, bo wieczorem nie ma go prawie na twarzy.
 Jego plusem jest duża wydajność. 1 opakowanie starcza na ponad 3-4 miesiące stosowania, nie codziennego. Niestety nie nadaje się do codziennego stosowania, ze względu na wysuszanie. 
Czy kupie ponownie? Nie
Moja ocena 2/5
bez podkładu
1 warstwa
1 komentarz:

  1. Uwielbiam tę markę, ale tego wariantu jeszcze nie miałam :)
    Pozdrawiam serdecznie, mój blog/KLIK :))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger