środa, 3 lutego 2016

Kanały na YT.

Większość z nas używa YouTube już nie tylko do słuchania muzyki. Przedstawię Wam kanały, które oglądam na Youtube najchętniej. Będzie to nie tylko uroda i moda. Kolejność kanałów jest alfabetyczna. Dziś będzie pierwsze 5


Jest kanał można powiedzieć kulinarny, prowadzony prze przemiłą osobę czyli Olę. Mieszkanka Trójmiasta pokazuje restauracje oraz opowiada o plusach i minusach. Są zarówno tanie jak i droższe lokale. Filmy pojawiają się raz na miesiąc co jest dużym minusem, ale sposób w jaki to robi jest bardzo profesjonalny Ma bardzo mało subskrypcji nie co ponad 2000. Wg mnie powinna ich mieć dużo więcej.


Jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube ( ponad 1,5 mln subskrypcji ). W ciekawy i czasem śmieszny sposób pokazują jak prosto można ułatwić sobie życie. Każdy z chłopaków jest inny i ma całkiem inny pomysł na daną rzecz. 

Na co dzień mieszka w Dublinie. Na swój kanał wrzuca nie tylko filmy kosmetyczne, ale także vlogi. Jej mąż ma swój osobny kanał, gdzie również znajdują się vlogi. Pokazuję, jakie ciekawy rzeczy dzieją się lub można kupić w Irlandii. 

Alicja, studentka dziennikarstwa w Toruniu. Na kanale pokazuje swoje codzienne życie. Mówi nie tylko o studiach ale też codziennym życiu. Mimo, że jest młoda ma dużą rzeszę fanów w całym kraju. Ludzie uwielbiają ją za to, że pokazuje wszystko takie jakie jest. Prowadzi też kanał urodowy

Studentka kosmetologii, wlosomaniaczka. Przekazuje widzą swoją dużą wiedzę kosmetyczną, skład kosmetyków oraz ich działanie. Ma jedne z najpiękniejszych włosów, idealną cerę. Jej urodą zachwyca się wiele dziewczyn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger