czwartek, 18 lutego 2016

Kanały na YouTube

Dziś już kolejna cześć kanałów na YouTube, które oglądam.

Studentka kosmetologii, piękna blondynka.W swoich filmach przekazuję swoją dużą wiedzę kosmetyczną. Czasem pokazuje swoje codzienne życie lub vlog z podroży.  Mam bardzo mało subskrypcji, co moim zdaniem powinna mieć więcej, ale niestety dodaje filmy nieregularnie. 

Paula, czyli jedna z popularniejszych osób na YouTube, prowadzi też kanał z grami, zdrapkami. Wiele osób jej nie lubiło, ale przekonało się do niej po jej vlogach, gdzie pokazuje jak można być pozytywnym i zawsze uśmiechniętym. 

Hej łobuzy, czyli jedno z popularniejszych powitań na całym YouTube, Gdy tylko je słyszę od razu mam lepszy humor. Kanał prowadzi małżeństwo poznane dzięki YouTube, czyli Dg i Stylizacje. Mają ponad 200 tyś subskrypcji. Filmy ukazują się codziennie lub prawie codziennie. Pokazują swoje życie. 

Jazdy próbne, czyli kanał motoryzacyjny pokazujący recenzje samochodów, i ciekawostek motoryzacyjnych. Kanał prowadzi chłopak, który młodego wieku ma bardzo dużą wiedzę. 

Jedź bezpiecznie prowadzi p. Marek Dworak. Komentuje sytuacje niebezpieczne, które zdarzają się na drogach. Posiada dużą wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowych. Sam pokazuję jak poprawnie przejechać niebezpieczne lub trudne skrzyżowanie. 

Poprzednie części klik klik 

2 komentarze:

  1. Jako instruktorka nauki jazdy również często oglądam filmy z serii jedź bezpiecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger