czwartek, 11 lutego 2016

Kanały na Youtube.

Dziś kolejna piątka kanałów na YouTube, które oglądam i chciałabym wam polecić oczywiście jeśli już ich nie oglądacie. Poprzednią piątkę możecie zobaczyć tutaj.

Jeśli oglądacie YouTube regularnie to jest niemożliwe nie znania Basi. Jest jedną z najpopularniejszych youtuberek z działu Beauty w Polsce, powoli dobija do 100 000 subskrypcji. Piękna blondynka o szczerym uśmiechu, której filmik zawsze poprawia mi humor.  

Kolejna piękna kobieta. Na swój kanał wrzuca filmy ostatnio dość nieregularnie, co bardzo żałuję bo jej filmy o tematyce DIY oraz organizacji są świetne. 

Darek można powiedzieć, że jeden z popularniejszych youtuberów wśród mężczyzn. Na swoim kanale pokazuje zazwyczaj challenge z innymi youtuberami, jest też trochę lifestyle. Jego zdolności kulinarne chciałaby posiadać każda kobieta. 


Kanał o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach, wszystko co chcemy wiedzieć o odchudzaniu. Kanał prowadzi para Marta i Alan i to dzięki nich a w zasadzie Marcie zaczęłam myśleć o zdrowym jedzeniu i ćwiczeniach. Marta jest niesamowita jej metamorfoza jest spektakularna. 

Studentka kosmetologii, która uwielbia podróże po egzotycznych krajach, gdzie ma zawsze różne przygody.  Jej filmy są bogate w wiedzę kosmetyczną. Montaż filmików jest na wysokim poziomie. Zawsze ma czas na odpisanie, nagranie filmu o tematyce której widzowie chcieliby, usłyszeć parę zdań.

Poprzednia część klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Moda Uroda Lifestyle , Blogger